Logistics Information System

Нам Доверяют!

People do trust us!

Нам довiряють!

On nous a confiance!

  • slide_img
  • slide_img
  • slide_img
  • slide_img
  • slide_img
Головна

ДП «ЛІС» ТОВ «ЛЕГІОН» вітає Вас на нашому сайті!

 

До Ваших послуг дружній, міцний колектив з 12 осіб, що професійно займаються організацією і обслуговуванням транспортних перевезень і митним оформленням. Колектив, що надійно виконує свої завдання з 1999-го року. Колектив, що любить свою роботу і поважає своїх Замовників.

- Ким ми є?

Вміло використовуючи власний та робочий час, залишаємось для Вас на зв’язку 7 днів на тиждень и 24 години на добу. Чудово розуміємо необхідність в оперативному реагуванні на Ваші питання, інструкції, уточнення та зауваження. З кожним співробітником можна вийти на зв’язок як традиційним способом (стаціонарні та мобільні зв’язки), так і за допомогою електронного виду зв’язку (Skype, ICQ, Jabber, електронна скринька, аккаунти в соціальних мережах).

- чим саме ми займаємось?

На початку своєї діяльності, ДП «ЛІС» ТОВ «ЛЕГІОН» займається організацією вантажопотоків, починаючи з нескладних автоперевезень з Ближнього Зарубіжжя та Росії. З часом, отримуючи від Клієнтів більш і більш складні замовлення, сфера наших послуг збільшується. Завдяки нашим Клієнтам, про нас дізнаються на побережжі південної Іспанії, лісах на Півночі Фінляндії, промислових зонах Великої Британії. З’являються та успішно вирішуються нові, цікаві задачі. Колектив росте, розвивається і укріплює свої позиції на ринку разом з нашими Замовниками та їх різноманітними, амбіційними проектами.

Розвинувши і укріпивши свій сегмент на ринку нескладних перевезень, затвердилось вольове рішення в найкоротший термін освоїти та впровадити нові революційні схеми, технології та послуги. Через 2 роки ми почали їх використовувати.

- чим ми для Вас корисні?

Використовуючи наші послуги, Клієнти оптимізували витрати на закупівлі і перевезеннях на 17-30 %.

Використовуючи наші послуги, Клієнти набули впевненості в стабільності строків доставки.

Використовуючи наші послуги, Клієнти набули впевненості в збереженні і якості вантажу, що перевозиться.

Використовуючи наші послуги, Клієнти оцінили високий рівень кваліфікації і професіоналізму персоналу.

 

Ви співпрацюєте або обов’язково будете співпрацювати з компанією, яка працює виключно з перевіреними перевізниками, виключно на контрактній основі і виключно з гарантією страхування вантажу.

 

 

“Чумаки везли сіль з Криму протягом 2 місяців. Вам не варто експериментувати зі своїм вантажем!»